Angel Bra Sütyen

Angel bra sütyen, göğüslerinizin toparlanmasını ve daha güzel görünmesini sağlayan bir iç çamaşırı modelidir. Her kadın göğüslerinin daha düzgün bir görünüme sahip olmasınız ister. Daha dolgun daha toplu ya da daha seksi bir görünüm yakalamak ister. Normal sütyenlerle bunu elde etmek oldukça zor olsa da artık angel bra toparlayıcı straplez sütyen sayesinde bu görünümü elde etmek artık çok kolay! Kolay ayarlanabilir ölçüsü sayesinde hem küçük hem de büyük göğüsler için ideal kullanıma sahip olan bu ürün sayesinde daha mükemmel bir görünüm elde edebilirsiniz…

Angel bra sütyen ne işe yarar?
Angel bra sütyen straplez bir şekle sahiptir. Dikleştirici ve toparlayıcı özellikleri bulunmaktadır. Dikişsizdir ve bu sayede gizli toparlayıcı özelliği bulunmaktadır. Farklı renk seçenekleri ile satışa sunulan bu ürün sayesinde göğüslerinizin ne kadar dolgun ve dik görünmesine artık siz karar vereceksiniz! Önünde bulunan ip ile sütyenin ölçüsünü kendiniz ayarlayabilirsiniz. Eğer göğüsleriniz küçükse ipi daha sıkı yaparak göğüslerinizi daha dolgun ve dik hale getirebilirsiniz. Eğer ki göğüsleriniz büyük ise önde bulunan daha gevşek yaparak yalnızca toparlayıcı özelliğini kullanabilir ve seksi bir görünüm elde edebilirsiniz. Kadınların en çok arzuladığı V şekli bu sütyen sayesinde artık çok kolay. Ayarlanabilir ipi sayesinde göğüslerin yakınlaşmasını sağlayabilir ve dekolte bölgenizde gerçek, doğal bir V görünümü elde edebilirsiniz. Genel boyutlara göre eğer ki göğüsleriniz daha küçükse ipi daha fazla sıkarak dolgun ve dik göğüslere sahip olabilirsiniz.

Özellikleri nelerdir?
Angel bra straplez sütyen benzerlerinden oldukça farklıdır. Dikişsiz olması özelliği sayesinde kıyafetlerinden altından kendini belli etmez ve rahatça kullanabilirsiniz. Ayrıca çok hafiftir. Sadece 37 gram ağırlığında bulunan bu sütyeni benzer sütyenlerden ayıran en önemli özelliği hafifliğidir. İç tarafta bulunan jel slika yapışkan üzerinde hava kanalları bulunur. Böylece nefes alan bir özelliğe sahiptir. Dayanıklı özelliği sayesinde göğüsler için tamamen bir kalkan görevi görür. Göğüslerinizi korur ve aynı zamanda kaldırır. Boyun kemiklerinden başlayarak göğüs bölgesine kadar V şeklinde bir dekolte sağlar. Böylece göğüslerinizin oldukça düzgün ve seksi bir görünüme sahip olacaktır. %100 saf madikal hipoalerjenik maddeden oluşan bu sütyenler tüm cilt tiplerine uygundur ve tahriş etmezler. İki kanatlı tasarımı sayesinde göğüs şeklinizle uyum sağlar. Oldukça rahat ve konforlu bir kullanımı olan bu iç çamaşırının nefes aldırıcı özelliği sayesinde cildin tahriş olmasını engeller. Benzerlerinin yalnızda 5’te 1 ağırlığına sahip olması onu birçok kadın için cazip hale getirmiştir. Diğer sütyenler göğüslerinizi birbirinize yakınlaştırmaz ve V görünümü elde etmenizi sağlamaz. Angel bra sütyen ise önünde bulunan ip sayesinde göğüs ayrılığını ortadan kaldırır ve harika bir görünüm sağlar.

Angel bra göğüs toparlayıcı sütyen kullanımı
Kullanımı oldukça kolay olan bu straplez modelli angel bra göğüs dikleştirici sütyen göğüs ölçünüz ne olursa olsun göğüslerinizi toplarlar ve harika bir görünüm sağlar. Önünde bulunan ip sayesinde ayarlanabilen bu sütyen çok pratiktir. Dikişsiz ve nefes alabilen özelliği sayesinde göğüsleri dikleştirir ve kullanım sırasında kıyafetlerin altından belli olmaz. Kullanıldığında batma, sıkma ve acıtma yapmaz. Tam etki görebilmek ve göğüslerinizi muhteşem görünüme ulaştırmak için mutlaka orjinal olanlarını tercih ediniz. Orjinal olmayanlar hava almaz ve cildinizi tahriş eder. Aynı zamanda önünde bulunan ipi kopabilir ve istediğiniz sonucu alamayabilirsiniz. Bu nedenle mutlaka orjinal ürün kullanınız.

Nereden alabilirim? Nerede satılır?
Angel bra sütyen resmi satış sitelerinde uygun fiyatlarla satılmaktadır. Oldukça rağbet gören ve popüler hale gelen bu sütyen sayesinde daha dik daha dolgun göğüslere sahip olabilirsiniz. Her ölçüye ve her cilt tipine uygun özelliği sayesinde oldukça rahat kullanılabilmektedir.

Muhteşem göğüs şekli ile mükemmel görünme sırası şimdi sizde!