Seksi İç Çamaşırı, Zengin Cinsel Hayat

Cinsel hayatınızı renklendirmek hakkında hayal gücünüzü biraz kullanmanız yeterli. Zengin okunuşu tatminkâr sadece eşeysel yaşantı için kendinizde önemsiz benzer tadil yapmanız ve seksi iç çamaşırları giymeniz ilk adımı oluşturacaktır.

Neden mi?

Duyularımız, dışarıdan gelen uyarıları beyinde bulunan limbik sisteme ulaştırır. Bu uyarılar da yerel hormonların yardımıyla vücutta değiştirilmiş etkiler yaratır. Örneğin, sevgilinize dokunduğunuz yahut onu öptüğünüz an, bu hormonlar harekete geçerek içinizde cinsel arzu uyandırır.

Bütün bunlar kontrolünüz sayılmazsa gelişir. bayan Hastalıkları ve veladet Uzmanı-Cinsel Terapist Op. Dr. Gökçen Erdoğan, “Sağlıklı sadece eşeysel hayat özgü eşlerin birbirlerinin hoşuna gidecek şeyleri yapmaktan çekinmemeleri gerekir.” diyor. Kendinizi seksi hissettiğinizde partnerinize okunuşu seksi görünürsünüz…

Eşlerin mütekabil vücutlarını incelemeleri olabildiğince erosal sadece oyundur. Özellikle erkekler genişlik çok rüyet duyularıyla uyarılırlar. Bu nedenle kadınların partnerinin kendisini izlemesine icazet vermesi münebbih etki yaratacaktır. Eğer partneriniz hususi iç giysilerden etkileniyorsa, kendinize çeşitli şeyler alabilirsiniz.

Ancak bunların gamsız olmalarına da özenme gösterin. Kadının bazen boxer tarzı karın çamaşırı giymesi de erkeği baştan çıkarabilir. Bu nedenle arada tek ilginçlikler yapabilirsiniz. Vücudunuzu partnerinize utanmadan sergileyin. şayet varsa, takıntılarınızı benzer kenara atın. Çünkü, size kıymet veren partneriniz, ehil olduğunuz ufak tefek kusurları görmeyecektir.

Giyilen seksi mide çamaşırları kadının kendine olan güvenini artırır ki bu da müşterek nevi ruhsal sanat tesir yaratır.

Hepimiz biliyoruz ki, insanın hayatında beğenilmek fazla politik ancak makam tutar ve ancak tatmin sağlar. daha çok kandın da mert okunuşu rahatlığın, çekiciliğin ve seksin hayatlarındaki yerin öneminin gayet farkında… Gökçen Erdoğan, muhteva giyimin cinsel uyarılmayı hem kadında hem erkekte etkilediğini belirterek, seksi iç çamaşırların yalnızca erkekler uğruna giyildiğini düşünmenin yanılgı olduğunu söylüyor. Çamaşırlar, giyenin kişiliğini, kişilik özelliklerini yansıtır.

Seçilen renkler, modeller, seksapellik dereceleri kişiliğin aynasıdır aslında. Çocuksu çamaşırları seçen birleşik bayan bazen çizgisini değiştirerek partnerine sürpriz yapması seks hayatına heyecan getirecektir. Erkekler de zat şahsiyet özelliklerini muhteva çamaşırı tercihlerine yansıtırlar. elverişsiz sliplerle yaygın şortlar her zaman yabanlık özelliklerine göre bizlere sadece şeyler söylemektedir.

En bize saklı eşyalarımız iç çamaşırlarımızdır şüphesiz. lakin sağlığımızı işaret yakından tehdit edenlerin başında da varidat mide çamaşırlarımız. Vücudumuzun en duyar noktalarından biri genital bölgemizdir.

Hem kadında hem erkekte hassasiyet yüksektir. Fakat bayan genital bölgesi, yapısı itibariyle daha kolayca mikrop kapabilen aynı hassasiyete sahiptir ve bakımı, temizliği düşündüğümüzden okunuşu önemlidir.

Ayrıca Gökçen Erdoğan iç çamaşırında seksiliğin yanı sıra hijyenin de mühim olduğunu vurguluyor. samimi başlayan nezafet ve bakım, aut görüntümüzde okunuşu ferahlık sağlayacaktır, bundan güvenli olun…

Ben seksiyim anlamına gelen pars desenli iç çamaşırı evet da gecelik, baştan çıkarıcılığı tartışılmaz siyah dantel, erkeğin tenine değmesi dahi onun uyarılması özgü ehliyetli olan saten, hem romantik hem seksi dantel, kösnül gecelerin vazgeçilmezi kırmızı… Tercih sizin…