Flawless Yüz Epilasyon Aleti Ürün Özellikleri

Pürüzsüz bir cilt için kadınların gözdesi olarak ön planda tutulan FlawLess Yüz Epilasyon Aleti, portatif ruj tasarımı şeklinde tasarlanmış, paslanmaz çelik başlığı ve pratik tutuş yapısı ile ilk bakışta ki kalitesini ön planda bulunuyoruz. Ürün, marka tarafından 20 Mayıs’da NewYork şehrinde lansmanı yapıldığı ve Avrupa’da ciddi bir satış yapıldığı, üretici firmanın sitesinde paylaşılmış.

Mikroskobik yüz epilasyon aleti özelliğine sahip FlawLess, ileri teknoloji yapısı ile tahriş olayını ortadan kaldırmakta ve tekrar çıkmasını 4 kat daha fazla geciktirmekte olduğunu iddia etmektedir. Yüz bölgesinde ki tüyleri, hiç bir ek ürün, krem yada aparata gerek kalmadan, acı, sızı ve tahriş oluşturmadan almanıza olanak sağlamaktadır.

FlawLess Hangi Bölgelerde Kullanılır?

Adından da anlaşıldığı üzere, yüz bölgesinde, çene, yanak, dudak üstü ve alın bölgesinde kullanılabilmektedir. Günlük kullanıma uygun olarak üretilmiş olup, yüz harici bölgelerde kullanılması uygun değildir. 4 Kat daha geç çıkan harika bir sonuç ile tanışma zamanı.

 

FlawLess ile Mükemmel Görün

Sadece bir ruj büyüklüğünde tasarlanan FlawLess Yüz Epilasyon Aleti, 18 Karat altın kaplama balığın altında geliştirilen kelebek teknolojisi ile cildin hassas yüzeyine dokunmadan, kıl ve tüyleri, acı, sızı ve tahriş olmadan temizler.

FlawLess Yüz Epilasyon Ürün Satış Fiyatı

Bu şık harika ürün, tanıtım fiyatına özel Orjinal Satış sitelerinde 149 TL yerine 89 TL‘ye satışa sunulmuştur. Kapıda ödeme avantajı bulunduğu gibi, 2 adet alımlarında ücretsiz kargo ve indirim uygulanmıştır. 2 Adet fiyatı 169 TL olarak belirlenmiştir.

 

FlawLess Yüz Epilasyon Aleti Kullanıcı Yorumları

Yorum ve şikayet siteleri ile birlikte Sanal Pazar N11 ve GG gibi sitelerde ürünün satışı olmakta ancak, ürün yeni olduğu için yorumlar henüz yer almamaktadır. Bu noktada ürün hakkında sorularınızı, beğeni, memnuniyet ve şikayetlerinizi konu altında ki yorum bölümünden bizlere iletebilirsiniz. Tüm yorumlarınız tarafsız olarak incelenerek cevaplanmaya çalışılacaktır.

Flawless Yüz Epilasyon

Flawless Yüz Epilasyon