Çiçekli Şeffaf Ruj Nedir?

cicekli-seffaf-ruju

Çiçekli Ruj, Çin menşeili Kailijumei güzellik firması tarafından üretilmiştir. Bu şeffaf ve çok renk seçenekli rujlar, rujun içerisinde bir çiçekle gönderilmektedir. Aynı Güzel ve Çirkin masalındaki cam fanusun içindeki gül gibi… Çiçekli ruj bu eşsiz görüntüsü nedeniyle Instagramda ve diğer mecralarda çok fazla paylaşıldı ve popüler oldu.

kailijumei-seffaf-cicekli-ruju

 

Bu rujun ilginç özelliklerinden birisi de, ruj vücut ısınıza göre renk değiştiriyor! Bütün bu değişimler pembenin tonları olacak şekilde gerçekleşiyor. Rujun içerisindeki çiçek tamamen gerçek yani yapay değil.

Kailijumei firması Çin’de başı çeken güzellik firmalarından, neden hiç duymadım diye düşünüyorsanız yeni yeni yurtdışına açıldıklarını bilmelisiniz. Firmanın genel düsturu “Ucuz ama kaliteli makyaj!”

Vücut Isısına Göre Renk Değişimi Nasıl Oluyor ?

Daha önce bahsedildiği gibi, Şeffaf Çiçekli Ruj vücut ısısına göre renk değiştiriyor. Peki bu nasıl oluyor?

Aslında çiçekli rujun iki katmanı var. Şeffaf ruj kısmı ve onun altındaki krem kısım. Şeffaf ruj kısım dudaklarınıza pembe tonunda bir renk verir. Ve sürdüğünüz bu renkli kısım vücut ısınıza bağlı olarak değişecektir. Krem kısmı ise daha çok dudaklarınızı nemlendirmek üzerine tasarlanmıştır. Çoğu insan bu rujun, rujdan çok nemlendirici gibi hissettirdiğini söylüyor.

Nemlendirici özelliği dudak ve çevresindeki kırışıkların önlenmesine yardımcı oluyor. Cildi diri ve yumuşak gösteriyor. Dudaklarınızı besleyerek hoş görünmenizi sağlıyor. Dudak derisi problemlerine ve soyulmaya karşı çiçekli ruj kullanabilirsiniz.

 

cicekli-ruj

Çiçekli Rujun İçinde Neler Var?

Çiçekli ruj içerisinde; Kandelilla reçinesi, kakao yağı, bal mumu, lavanta yağı ve hindistan cevizi yağı gibi doğal maddeler içermektedir. Ve tabii ki bir de içindeki eşsiz doğal çiçek!

Kailijumei Şeffaf Çiçekli Ruju diğer rujlardan ayıran eşsiz özelliği olan içinde çiçek olmasıyla sağladığı estetik görünüm ve bunun yanında vücut ısınıza bağlı olarak renginin değişmesidir. Bu yönden eşsiz bir deneyim yaşama imkanı sağlayan şeffaf ruj ile kendinizi kesinlikle özel hissedeceksiniz.

Ruj kutusunda bulunan ayna vasıtasıyla, rujunuzu sürerken ayna aramanız gerekmeyecek veya yanınızda ek olarak ayna taşımanıza gerek kalmayacak.

cicekli-seffaf-ruj