StarWhite Krem

Daha Beyaz, daha ışıltılı, daha çekici bir ten.
Herkes sizi kıskanacak !

Siz de Hemen Star White Krem’e sahip olarak koltuk altı ve diğer bölgelerinizde ki kararmaları gidermek ve ışıltılı bir görünüm için ücretsiz danışma hattımızı arayarak detaylı bilgi alabilir ve 7/24 sipariş verebilirsiniz.Ayrıca Star White Krem tüm siparişlerinizde ücretsiz kargo ile gönderilmektedir.
Bamix

Vücudumuzdaki özel bölgelerin estetik görünümü, cinsel yaşamımızı büyük ölçüde etkiliyor. Bu bölgelerde hijyen ne kadar önemliyse, estetik de aynı ölçüde büyük önem taşıyor. Cinsel yaşamda erkeklerin bayanlardan daha fazla görselliğe önem verdiğini düşünürsek, partnerlerinin cinsel organlarının estetik görünmesi onlar için de çok önemli.
Hem fizyolojik hem psikolojik sorunlara yol açabilen görünüm ve şekil bozuklukları, kişinin özgüvenini azaltıyor, cinsellikten maksimum düzeyde keyif almasını engelliyor.
Oysa bazı sorunları ortadan kaldırmak aslında çok kolay.
Vajinal, genital, anal bölgelerde ve koltukaltında oluşan renk dengesizliğini ve kararmayı gidermek amaçlı bitkisel bir kremdir. Özel bölgelerinize ışıltılı bir görünüm , özgüveninizi arttırır. Doğal içeriklerden oluşur, hassasiyeti azaltan besleyici özellikler taşır.
Cildin rengini dengeleyen meyan kökü özü, peeling etkisine sahip salisilik asit, hassas bölgeler için uygun bir Alfa Hidroksi Asit türü olan laktik asit ve sitrik asit, Star White Krem’de bulunan renk açıcı doğal maddelerdir. İçeriğindeki Aloe ise cildi nemlendirir ve hassasiyeti giderir.

YAN ETKİSİ VAR MIDIR ?

Zararlı kimyasal maddeler içeren diğer bazı renk açıcı kozmetik ürünlerin aksine, Star White Krem , güvenli ve doğal içeriklerden oluşuyor.Ürünün bilinen hiç bir yan etkisi bulunmamaktadır Ancak hamile bayanların ürünü kullanmadan önce doktorlarına danışmları gerekmektedir. Vücudunuzda kararma olan bölgeye düzenli bir şekilde günde 1 defa uygulanması gerekiyor.

star white 75 ml krem

StarWhite Krem’ın Etkisi Nedir ?

Bayanlarda ağda ve epilasyon sonrası kullanılabilir.

Erkeklerde, traş sonrası oluşan kararmalar için kullanılabilir.

Koltukaltı ve bikini bölgesinde kullanılabilir.

Ayrıca tüm kararan bölgelerde kullanılabilir.

Bay ve Bayan’ın kullanabildiği ilk ve tek üründür.

%100 Bitkisel içeriklerden oluşan bir üründür.

Genital bölgelerde ve koltuk altında istenmeyen kokuları önler.

Hassas bölgeler için özel formüle edilmiştir, istenmeyen yan etkiler yaratmaz.

NASIL KULLANILIR ?

Star white krem Sabah ve akşam problemli bölgelere uygulanır. Temiz cilde uygulanması etkisini arttırır.Hassas bölgeler için özel olarak formüle edilmiş olan Star White, istenmeyen yan etkiler yaratmaz.Cilt durumunuza ve probleminizin yoğunluğuna göre ürünü problem ortadan kalkana kadar kullanabilirsiniz.Tüy alım işlemlerinden birkaç saat sonra, cildinizdeki hassasiyet ortadan kalkınca ürünü kullanmanız önerilir.
Ambalaj Şekli : 75 ML. Büyük boy 120 Kullanımlık’tır